• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/profile.php?id=100024145482641
 • https://www.twitter.com/@KasabasiSalman
 • https://www.instagram.com/salmankasabasi.orgg
  • Ordu İli Akkuş İlçesi Salman Kasabası
  • Salman Kasabasının En Kapsamlı Fotoğraflarla Tanıtım Web Sitesi
  • Ordu İli Akkuş İlçesi Salman Kasabası
  • Salman Kasabasının En Kapsamlı Fotoğraflarla Tanıtım Web Sitesi
  • Ordu İli Akkuş İlçesi Salman Kasabası
  • Salman Kasabasının En Kapsamlı Fotoğraflarla Tanıtım Web Sitesi
  • Ordu İli Akkuş İlçesi Salman Kasabası
  • Salman Kasabasının En Kapsamlı Fotoğraflarla Tanıtım Web Sitesi
  • Ordu İli Akkuş İlçesi Salman Kasabası
  • Salman Kasabasının En Kapsamlı Fotoğraflarla Tanıtım Web Sitesi
Üyelik Girişi
Videolar
Site Haritası
Takvim
Dost Siteler


Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.883933.0157
Euro35.783235.9265
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret301573

Hakkımızda

Site Koşulları

Sitenin Kuruluş Amacı

Salman kasabasını ve tüm mahallesini resimlerle tanıtmaktır.

Haberlerle, videolarla herkese, resimlerle eşit ve tarafsızca yayın sağlanması.

Web sitemizde ve facebook hesabında sadece kişisel olarak web sitede kategorilerde bulunan site kurucusu kısmı aynı şekilde Salman Kasabası adlı Facbook hesabında şiirlerine ve özlü sözlerine yer verilerek bunun dışında hiçbir yer sayfa albüm şahsımla kişisel olarak kullanılmayacaktır. Tüm salmanlılar hangi mahalleden ise o mahallenin sayfasında benim kullandığım gibi sitede resim, haber, şiir vs, sevdikleriyle paylaşabilir.

Salman kasabası facebook hesabında ve www.salmankasabasi.org web sitesinde salman kasabası ile alakalı resimler olmakla beraber Karadeniz doğa resimleriyle site üyelerinin ve site kurucusunun çalışmalarının görselliği sağlamaktır.

Üye Olanların Avantajları

Üye olan herkese site üzerinden kişisel sayfa açılır, kişisel sayfanın içerisinde Site Yöneticisine Veri Gönder bölümünden albümlere resim ekleme, haber, yazı, makale ve köşe  yazarı olma haklarına sahiptir.

Web sitemizde sadece yorum yapma hakkına üye olanlar sahiptir.

Ayrıca üye olanların girişi şart kılınır ise eğer ancak siteden üye olanların yararlanabilmesi üyelere tanınan haklar arasındadır.

Kimliği doğru olan kişiler iletişim bilgileri esas alınarak telefon bilgileri şartı ile teyit edildikten sonra onaylanacaktır. İletişim bilgileri asılsız veya yanlış eksik doldurulanların üyelik başvuruları onaylanmayacaktır. Dikkatinize ! ( Bu cep numaranız ve iletişim bilgilerinizi kendinizle beraber sadece www.salmankasabasi.org web sitesi görebilir. Başkaları asla erişemez, göremez )

Fotoğraf Ekleme Koşullarımız

Fotoğraflar silinmemek şartı ile eklenir ve ekletenlerin sorumluğu altındadır.

Resim çözünürlüğü düşük resimler hangi mahalleye ait ise o mahallenin sayfasına eklenir.

Yüksek çözünürlükteki resimler Foto Galerideki hangi mahalleye ait ise o albüme eklenir. Ancak resimlerin orijinali www.salmankasabasi.org web sitesi başka yerde paylaşılmayacak ise resimin üzerine sitenin adresi ve resimin kime ait olduğu ad soyadı eklenerek yayınlanacaktır.

Foto Galeride fotoğraf açıklaması kısmına açıklama yapılması.

Resim eklemeden önce resim ekletmek isteyen kişilere resim ekleme koşulları beyan edilip beyanı kabul ettikten sonra yayınlanacaktır.

Başka bir birey resimleri eklenecek ise bu kişilerin bilgisi, izni ile eklenecektir.

Resim ekleme kabul edip resim ekletmek istiyorum diyen herkese resim ekleme koşullarını kabul ediyorum diye onaylaması gereken sözlü yada yazılı videolu yada resimli şekilde belgelenerek kayıt altına alınır.

Web sitemizde resimlerin sitenin adresinin yazılma amacı ise resimde asıl kişilerin emeği çiğnemeyerek sosyal paylaşım sitelerinde kullanmalarını engellemek amaçlıdır.

Resim ekleten kişilerin sadece bu sitede yayınlanmasını isterlerse yayınlanacaktır.

Resimlerin orijinallerini istemeyiniz çünkü kimse ile paylaşılmayacaktır.

Haber Ekleme Koşullarımız

Ekleteceği haber kesinlikle kişisel çıkar amaçlı maddi manevi menfaat ve zaafı olmamalıdır.

Haber ekletmek isteyen kişilerin kulaktan kulağa değil bizzat kendilerinin şahit olduğu esas olması.

Haber ekletenin haberle ilgili sorumluluğunu ve olumsuzluk doğuracak veya olumlu sonuçları üstlenmesi.

Haber kaynağı olarak kendisini gösterecek ve iletişim bilgilerini sistemimize verebilmesi.

Haber ekletmek isteyenlerin haber ekleme koşulları beyan edilir, kabul ederler ise sözlü ya da yazılı kabul ettikleri takdirde resimli, videolu ve ses kayıt altına alınıp belgelendikten sonra haber yayınlanır.

Üyelik & Ziyaretçi Tahatturu

Tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı, nefret dolu ya da çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, irk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak yasaktır.

Bireysel bilgi edinme veya web sitemizde yapılan çalışmalar vesilesi ile müttefik kılarak herhangi biri veya site kurucusu ile münakaşa ( kavga, ukalalık, saygısızlık, aşırı samimiyet vs vs ... ) edilerek kişisel sorun haline getirmek sitemizde ve Salman Kasabası adlı facebook gurup adresmizde ( www.facebook.com/groups/178168542284898/ ) ve Salman Kasabasi adlı facebook hesabımızda ( www.facebook.com/www.salmankasabasi.org ) site kurallarını ihlal etmeniz sonucunda web sitemize üye iseniz üyeliniz silinecektir. Facebook sosyal ağlarda ise erişim haklarınızla beraber paylaşımlarınız silinip engellenip kalkmamak süresince kısıtlanacaktır.

Topluluklar hakkında tahrik, alay edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.

Yorum amacı taşımayan salt propaganda içerikli parti ve siyaset yazıları yasaktır.

Her türlü taciz edici yazı yasaktır, her türlü telif hakkı içeren paylaşım yasaktır.

Resim,dosya,haber vs... Sosyal paylaşım veya web sitelerinde paylaşım yaksaktır.

Resimlerde öğretici veya örnek gösterici resimler dışında resim kullanılamaz.

Site kurucusu yöneticileri ve kurallara uymayan mesajlari silme hakkına sahiptir.

Site kurallarina uymayan üyelerin ve ziyaretçilerin sistemimizden kayıtları silinir.

Ziyaretçi defterine ve sayfalara reklam amaçlı yapılan yorumlar yayınlanmayacaktır.

Üyeler haber, sayfa ekleme, siteye veri yükleme, albümlere resim ekleme haklarına sahiptir, ancak site kurucusu tarafından onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

Resimler paylaşılamaz orjinalleri teklif edilemez.

Resimler üzerinde www.salmankasabasi.org yazısı olan resimler paylaşıma acıktır, kaynağı belirtilmemiş resimlerin yayınlanması yasaktır.

Kimliği acıklanmamış, ad soyadı kasabamızda öyle bir birey olmayıp sahte isim kullanılarak belirtilmemiş eksik bilgi ve butonlarını doldurmamış kimselerin yazıları ve yorumları yayınlanmayacaktır.

Resim, haber, makale, köşe yazarlığı gibi içeriklere yorum yapan ziyaretçilerimizin kullanılmayan email ve ad soyad bilgileri esas olmak şartı ile yayınlanır aksi ve eksiklik içeren iletişim bilgileri sahip olan yorumlar yayınlanmayacaktır.

Facebook ve web sitemizin sisteminde ve info@salmankasabai.org email adresindeki gönderiler ve yazışmalar sorun teşkil ediyor ise kayıt altına alınarak belgelenmektedir.

Site koşullarımız istinasız ve taviz vermeksizin geçerli olup bildirimler yayından kaldırılmayıp istenmeyen karşılaşmalar neticesinde yenisi eklenebilir.

Web sitemizde ve facebok hesabımızda, grubuda dahil olmak şartı ile amaçımızın dışında paylaşımda bulunulması yayından silinecektir. Buna rağmen devam ediliyor ise tüm haklarınız kısıtlanıp kaldırılmamak süresince engelleneceksinizdir.

Üstteki yazılanları ihlal etmeniz sonucunda gerek siteden gerekse facebook adresinden süresiz olarak engellemenize neden olacaktır.

Web sitemize üye olan ve ziyaret eden herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

Reklam Koşullarımız

Dükkan, esnaf, şirket, vs fotoğraf yada ablemlerini email adresimize gerekli bilgilerini yollamaları yeterlidir.

Dost Site Koşullarımız

Dost site bölümüne domain uzantılı resim altına link verilerek misillemeli olarak veya web site yönetimimizin sözünü temsil olarak haber, logo, resim yer verilenlere verilir. Aksi ve aldaltmacalar olduğunda veriler kaldıralacaktır !

Üyelik

Üye olan herkes albümlere resim ekleyebilir.

Haber resim gibi içereklere üye olanlar yorum yapabilir seçeneği aktif olduğunda ziyaretçiler değil sadece üyeler yorum yapabilir.

Haber yollayabilir.

Dosyalara program resim makale vs. ekleyebilir.

Sayfa oluşturup yayınlayabilir.

Sayfalara şifre koyup sevdikleriyle paylaşabilir.

Not: Bu web site kesinlikle kişisel amaçlı değil başka bireylere farklı tavizler ya da istisnai dahi bile kullanılmamak şartı ile herkesin eşit tarafsızca yararlanacağı şekilde tüm salmanlılar başta olmak üzere komşu beldeleri kapsayarak bu emeller doğrultusunda her daim yayın akışı sunacaktır.

Tüm hakları saklıdır, bilgi verilemez paylaşılamaz.

Ersin KEMENT