• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/profile.php?id=100024145482641
 • https://www.twitter.com/@KasabasiSalman
 • https://www.instagram.com/salmankasabasi.orgg
  • Ordu İli Akkuş İlçesi Salman Kasabası
  • Salman Kasabasının En Kapsamlı Fotoğraflarla Tanıtım Web Sitesi
  • Ordu İli Akkuş İlçesi Salman Kasabası
  • Salman Kasabasının En Kapsamlı Fotoğraflarla Tanıtım Web Sitesi
  • Ordu İli Akkuş İlçesi Salman Kasabası
  • Salman Kasabasının En Kapsamlı Fotoğraflarla Tanıtım Web Sitesi
  • Ordu İli Akkuş İlçesi Salman Kasabası
  • Salman Kasabasının En Kapsamlı Fotoğraflarla Tanıtım Web Sitesi
  • Ordu İli Akkuş İlçesi Salman Kasabası
  • Salman Kasabasının En Kapsamlı Fotoğraflarla Tanıtım Web Sitesi
Örnek Resim
Salman Kasabasının Doğa Resimlerinin Daha Fazlası İçin Tıklayabilirsiniz
Salman Kasabası
Facebook Hesabından Daha Yüksek Çözünürlükteki Resimlere Bakmak İçin Arkadaş Olabilirsiniz
www.salmankasabasi.org
Web Site Faaliyetlerinden İlk Haberdar Olmak İçin Facebook Grubuna Katılabilirsiniz
Üyelik Girişi
Videolar
Site Haritası
Takvim
Dost Siteler


Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.546218.6206
Euro18.166818.2396
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam106
Toplam Ziyaret227215

Anasayfa

 
 
 
 • 1
 •  
 • 2
 •  
 • 3
 •  
 • 4
 •  
 • 5
 •  
 • 6
 •  
 • 7
 •  
 • 8
 •  


 

  

Ersin KEMENT'en Şiirler Özlü Sözler Rubailer


Rubailer 1                                                           Özlü Sözler

Rubailer 2                                                       Manidar Sözler

Rubailer 3                                                                   Şiirler

Açılış öncesi bir konuşma yapan Ak Parti Akkuş Belediye Başkan Adayı İsa Demirci Salman halkının ilgi ve alakasına teşekkür ederek “sizlerin bu yakın ilgi ve alakası bizlerin sorumluluğunu daha da arttırıyor, artık Salman’a hizmet bizim için borç oldu bu borcumuzu sizin hayal ettiklerinizden kat kat daha fazla olarak ödeyeceğiz, sorunlarınızın tümünü biliyoruz Salman Akkuş’la beraber şaha kalkacak artık Salman göç veren değil göç alan bir belde olacak” diye konuştu.

Akkuş’a hizmet aşkıyla yola çıktıklarını belirten Demirci “seçim çalışmalarımıza başlarken halkımıza ne istiyorsunuz diye sorduk ve projelerimizi sizin istekleriniz doğrultusunda oluşturduk ben değil biz olmak için yola çıktık hep birlikte el ele vererek Akkuş’umuzu kalkındıracağız” diye konuştu.
23.03.2014
Salman Çok Programlı Lise ve Salman İlk Ve Orta Okulunda son birkaç yıldır gözlemlediğim bir öğretmen sorunundan bahsetmek istiyorum.

Bilindiği üzere bahsettiğimiz bu okullar Salman ve çevre köylerini kapsamakta ve büyük bir kitleye hizmet vermektedir. Ülkemizde ve hatta bizim okullarımızdan mezun olup ta kendi branşı üzerine atanamayan veya atama bekleyen bir çok öğretmen arkadaşımız var.

Ancak ne acı bir durumdur ki köyümüzde okullarda eğitim ve öğretim hizmetini yürüten ve son zamanlarda sayılarında artış gördüğümüz öğretmen arkadaşlarımızdan birçoğu...
16.03.2014
Akkuş'un 1956 yılında ilk Maarif Müdürü Emekli Öğretmen Mevlüt DEMİR Hocamız vefat etmiştir. Cenazesi dün 13 Mart 2014 perşembe günü Akkuş'ta kaldırıldı. Merhuma Allahtan rahmet, Kederli ailesine ve sevenlerine sabır dileriz. Mekânı cennet olsun.
14.03.2014
Çalışmalar kapsamında Seferli Beldesi’nde esnaf ve vatandaşlarla buluşan başkan adayı Demirci sıcak ilgiden dolayı Seferli halkına teşekkür etti.

Seferli’nin Akkuş’un önemli bir beldesi olduğunu söyleyen Başkan Adayı Demirci, “buradaki sorunların ne olduğunu biliyoruz 31 Mart’tan sonra özellikle yol sorununu hızla çözeceğiz yol sorunun yanında kanalizasyon ve su sıkıntısının giderilmesi için var gücümüzle çalışacağız, Seferli Beldesi’ni adeta yeniden imar edeceğiz” diye konuştu.

Seferli’yi doğa turizmine kazandırmak için ellerinden geleni yapacaklarını dile getiren Ak Parti Akkuş Belediye Başkan Adayı İsa Demirci, burada çocuklarımızı ve hanım kardeşlerimizi de unutmadık çocuklarımız için çocuk oyun alanları ile hanım kardeşlerimizin elişlerini geliştirecekleri ve pazarlayacakları alanlar oluşturacağız diye konuştu...

12.03.2014
Çalışmalar kapsamında salman beldesinde esnafları tek tek ziyaret eden İsa Demirci, esnafların sorunlarını dinleyerek 30 Mart’tan sonra salmanda değişimi göreceksiniz diye konuştu. Esnaflar Demirciye ziyaretinden dolayı teşekkür ederek gönüllerinin Demirci’den yana olduklarını söylediler.
09.03.2014
Salman Kasabamızda 2 yıl önce elektrik faturası dönemine son veren buluşuyla haberine yer verdiğimiz Halil AYYILDIZOĞLU bugün 08.03.2014 cumartesi günü vefat ederek aramızdan ayrıldı. Cenazesi yarın 09.03.2014 pazar günü taşoluk mahallesi kabristanlığında defnedilecektir. Mümtaz insan olan Halil AYYILDIZOĞLU’nun başta aile fertleri olmak üzere yakınlarına çevre dostlarına baş sağlığı ve metanet dileriz. Merhum Halil AYYILDIZOĞLU’na Allah’tan rahmet mekânını cennet ruhunu şad eylemesini dualarla tazarruu ederiz...
08.03.2014
AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz Salman Kasabasını Ziyaret Etti.

Akpınar'da gerçekleştirdiği esnaf ziyaretinin ardından Salman Beldesi'ne geçen Yılmaz'ı belde girişinde yüzlerce vatandaş karşılayarak adeta bağrına bastı. Hınca hınç dolan belde meydanında vatandaşlara seslenen Yılmaz, " Salman'da bize gösterdiğiniz bu yakın ilgi gücümüze güç kattı. Sizler bugün verdiğiniz destekle, bize olan güveninizi gösterdiniz. Hepinizden Allah razı olsun. Hep birlikte birlik ve beraberlik içerisinde Salman beldemizin kaderini değiştireceğiz. Sizler partimizin kuruluş aşamasından bu yana bizlerle oldunuz. Bizim size bundan sonra söyleyeceğimiz tek şey teşekkür ve hizmet etmek olur. Büyükşehirle birlikte tüm beldelerdeki araçlar yine yerinde kalacak. Personeller yerinde kalacak. Tüm beldelere takviye araçlar gönderilerek, hizmetlerinizin tek elden hızlı bir şekilde yapılması sağlanacak" diye konuştu. Yılmaz'ın konuşmasının sık sık alkışlarla kesilmesi ise dikkat çekti.
09.02.2014
Akkuş Şahin köyünden MURAT USTA kardeşimizin evi, ambarı ve ahırı tamamen yandı.

Yangın bugün (30 Ocak 2014 perşembe) akşam saat 18:00 sularında oldu. Allahtan can kaybı olmaması sevindirici. Evden hiçbir eşyası kurtarılamadı. Murat kardeşimiz için Derneğimiz tarafından bir yardım kampanyası başlatılacak.
30.01.2014
Seçim geliyor neden hiç çalışmıyorsunuz ? Yoksa Salman Belediyesi kapandı diye mi ? Şenlikte projelerden bahsediyordunuz ne oldu o projeler ? Gerçi başkanlık zamanında yapamadınız belki muhtarlığa çıksanız vaatlerinizi yapabilir misiniz ?...
26.01.2014
Kaymakamımız Hüseyin ATİLA, İlçemize yaklaşık 30 km mesafede bulunan ve çevresinde 10'dan fazla köy bulunan Salman Beldesini, bul beldenin pazarının kurulduğu çarşamba günleri ziyaret ediyor. Salman beldesinde ve civar köylerdeki sorunları yerinde inceliyor ve vatandaşlarımızın evlerini ziyaret ederek dertlerini dinliyor. Böylece, uzaklığından dolayı Kaymakamlığımıza gelemeyen yaşlı ve engelli vatandaşlarımızın ihtiyaçlarının vatandaşlarımıza götürülmesi sağlanıyor.
26.01.2014
İlçemiz Kaymakamı Hüseyin ATİLA, köy gezilerine devam ediyor. 15-16 Ocak 2014 tarihlerinde İlçemiz Kargı, Çökek, Gürgenliyatak, Külekçili ve Ceyhanlı Köylerini ziyaret eden Kaymakamımız, Köy okullarında da incelemelerde bulundu.
20.01.2014
Akkuş Köylere Hizmet Götürme Birliğinden İhale İlanı
08.01.2014
Ordu'nun Akkuş ilçesine bağlı Akpınar beldesinde 2 belediye görevlisinin, sokakta gezen kızlara ve okul öğrencilerine tacizde bulunduğu iddia edildi.

Durumdan tedirgin olan aileler ise kızlarını okula gönderemiyor. Akpınar beldesinde Ç. ve A. aileleri, iki belediye çalışanı tarafından kızlarına tacizde bulunulduğunu ileri sürdü. A. ailesi, özel aracı ile evlerinin önüne gelen ve zile basan N.Ç.’nin, o sırada evde olan 13 yaşındaki M.A.’ya cinsel tacizde bulunduğunu iddia etti. Savcılığa suç duyurusunda bulunan aile, başkalarının da kendileri gibi mağdur olduğunu ve her şikayetin ardından şüpheliler...
25.12.2013
Galip alisi Ali AYYILDIZOĞLU 15.12.2013 tarihinde taşoluk mahallesinde vefat etmiş. 16.12.2013 tarihinde taşoluk mah. aile kabristanlığında defnedilecek.
16.12.2013
Bölgemizde 09 Aralık 2013 tarihinden bu yana devam eden aşırı kar yağışı, tipi ve fırtına 13 Aralık 2013 Cuma günü itibariyle durmuştur. Hava şartlarının olumlu seyretmesiyle İlçemize bağlı belde ve köylerimizde, yer yer 1 metreyi geçen kar kalınlığında yol açma çalışmalarına hız verilmiştir.

İlçemiz Kaymakamı Hüseyin ATİLA, yerinde inceleme ve durum tespiti yapmak üzere 13 Aralık 2013 Cuma günü Salman, Çayıralan ve Kızılelma Beldemizi ziyaret etti. Kar yağışının durması ve fırtına çıkmaması halinde önümüzdeki günlerde ulaşıma kapanan yolların açılacağı değerlendirilmektedir.

15.12.2013
... 10 ...