• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/profile.php?id=100024145482641
 • https://www.twitter.com/@KasabasiSalman
 • https://www.instagram.com/salmankasabasi.orgg
  • Ordu İli Akkuş İlçesi Salman Kasabası
  • Salman Kasabasının En Kapsamlı Fotoğraflarla Tanıtım Web Sitesi
  • Ordu İli Akkuş İlçesi Salman Kasabası
  • Salman Kasabasının En Kapsamlı Fotoğraflarla Tanıtım Web Sitesi
  • Ordu İli Akkuş İlçesi Salman Kasabası
  • Salman Kasabasının En Kapsamlı Fotoğraflarla Tanıtım Web Sitesi
  • Ordu İli Akkuş İlçesi Salman Kasabası
  • Salman Kasabasının En Kapsamlı Fotoğraflarla Tanıtım Web Sitesi
  • Ordu İli Akkuş İlçesi Salman Kasabası
  • Salman Kasabasının En Kapsamlı Fotoğraflarla Tanıtım Web Sitesi
Örnek Resim
Salman Kasabasının Doğa Resimlerinin Daha Fazlası İçin Tıklayabilirsiniz
Salman Kasabası
Facebook Hesabından Daha Yüksek Çözünürlükteki Resimlere Bakmak İçin Arkadaş Olabilirsiniz
www.salmankasabasi.org
Web Site Faaliyetlerinden İlk Haberdar Olmak İçin Facebook Grubuna Katılabilirsiniz
Üyelik Girişi
Videolar
Site Haritası
Takvim
Dost Siteler


Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar31.983632.1117
Euro34.634834.7735
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam52
Toplam Ziyaret291811

Anasayfa

 
 
 
 • 1
 •  


 

  

Ersin KEMENT'en Şiirler Özlü Sözler Rubailer


Rubailer 1                                                           Özlü Sözler

Rubailer 2                                                       Manidar Sözler

Rubailer 3                                                                   Şiirler

Akpınar örmece mevkiinde meydana gelen bugün 06.05.2014 saat 10:30 sularında ailecek beş kişi seyir halinde iken kaza yapıp Hasan Demir ağır yaralanarak ambulans ekibince Ünye’ye sevki sırasında yolda hayatını kaybetti...
06.05.2014
Değerli dostlarım,

Sizlerin varlığından güç ve destek alarak çıktığım yazarlık yolundaki ilk eserim olan "Delice Bir Sevda" isimli roman Allah nasip ederse 20 Mayıs 2014 tarihi itibariyle sizlerle buluşacak. Birseller üretebilmenin ne kadar zor ve emek isteyen uğrası olduğu hepinizin malumudur. Kaldı ki toplum olarak okumak konusunda zafiyetler taşıdığımız da bilinen bir gerçektir. Bütün bunlara rağmen sizlerin desteği ve varlığıyla aşılmaz sanılan engelleri aşabileceğimden hep emin oldum. Bugün ve su an itibariyle sizlere emanet ettiğim eserin başarısı hepimize ait olacaktır...
26.04.2014
Ordu’da serbest piyasada randımansız fındık 12 liradan alıcı bulmaya başladı.

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) Fındık Komitesi Başkanı ve aynı zamanda fındık manavı Evren Enginyurt, 29-30 Mart’ta yaşanan zirai donun fındık karanfillerini yakması sebebiyle bu yıl büyük bir rekolte düşüşü olacağının ortaya çıkması üzerine fındık fiyatının serbest piyasada 15 gün içerisinde 5.5 liradan 12 liraya çıktığını söyledi.

Enginyurt, geçen hafta 10 liradan alıcı bulan fındığın 12 liraya yükseldiğini belirterek, "Biz fındık manavları olarak 54-55 randımana tekabül eden fındığı 12 TL'den almaya başladık. Bu fiyat artışı Temmuz ayına kadar sürecektir. Bizim tahminimiz fındığın serbest piyasada 15 ila 20 liraya kadar yükseleceği şeklindedir. Rekoltenin düşük olacağının ortaya çıkmasıyla büyük fındık firmaları ürün bulma telaşına düştü. Haliyle fındık 12 liraya kadar yükseldi. Fındık yeni sezon öncesi 20 liraya kadar yükselebilir” dedi.
25.04.2014
Ordu’da bir vatandaşın evinin bahçesinde yetişen kırmızı renkli fındık ocağı görenleri hayrete düşürüyor

Kabadüz ilçesinde Mustafa Karagöl isimli fındık üreticisinin bahçesinde yetişen fındık ocağı farklı rengiyle dikkat çekiyor. Bilinen tüm fındık ocaklarının yeşil renkli olduğuna dikkat çeken fındık üreticisi Karagöl, “Bu fındığın türü diğerlerinden kesinlikle farklı olduğunu düşünüyorum. Tüm yaprakları kırmızı olmasının yanında fındık karanfilleri de kırmızı renkte. Bu farklılık görenleri şaşırtıyor” dedi. İlk defa kırmızı renkli fındık ocağı gördüğünü ifade eden Recep Yılmaz ise, “Burada gördüğüm bu fındığın renginin diğerlerinden farklı olması beni çok şaşırttı. Fındığın farklı bir türü olduğunu düşünüyorum” diye konuştu...
25.04.2014
Akpınar Beldesine tütünlük mahallesine kayıtlı Samsun’da ikametgâh eden Ahmet DEMİRAL’ın oğlu Seferli Beldesinin Menekşe Mahallesinden Ramiz ÇAMOĞLU’nun damadı olan İsa DEMİRAL vefat etmiştir. Cenaze töreni yarın 25 Nisan 2014 Cuma günü öğle namazına müteakiben tütünlük aile kabristanlığında defnedilecektir. Başta aile fertleri olmak üzere yakınlarına çevre dostlarına baş sağlığı ve metanet dileriz. Merhum İsa DEMİRAL’a Allah’tan rahmet mekânını cennet ruhunu şad eylemesini dualarla tazarruu ederiz.
24.04.2014
Salman kasabamızın merkez mahallesine ( Gulaşlar Mahallesine ) kayıtlı Mustafa AYOĞLU ( Gulaş Şaban’ın Oğlu Mustafa ) vefat etti. Yarın 25 nisan 2014 Cuma günü öğle namazına müteakiben salman kasabamızdan sonsuzluğa uğurlanacaktır. Hakkın rahmetine kavuşan merhume Mustafa AYOĞLU’na yüce Allah’tan rahmet, kederli ailesine sabır başsağlığı diliyorum. Yeri nur mekânı cennet olsun.
24.04.2014
Köyümüz Sakinlerinden Arabacı MUSA ŞENOL'un Ağabeyi İBRAHİM ŞENOL Dün gece saat 02.00 sularında hayatını kaybetti
21.04.2014
Akkuş Belediyesi Başkanı İsa DEMİRCİ, ORDU Büyükşehir Belediyesi Başkanı Enver YILMAZ oldu...
30.03.2014
Açılış öncesi bir konuşma yapan Ak Parti Akkuş Belediye Başkan Adayı İsa Demirci Salman halkının ilgi ve alakasına teşekkür ederek “sizlerin bu yakın ilgi ve alakası bizlerin sorumluluğunu daha da arttırıyor, artık Salman’a hizmet bizim için borç oldu bu borcumuzu sizin hayal ettiklerinizden kat kat daha fazla olarak ödeyeceğiz, sorunlarınızın tümünü biliyoruz Salman Akkuş’la beraber şaha kalkacak artık Salman göç veren değil göç alan bir belde olacak” diye konuştu.

Akkuş’a hizmet aşkıyla yola çıktıklarını belirten Demirci “seçim çalışmalarımıza başlarken halkımıza ne istiyorsunuz diye sorduk ve projelerimizi sizin istekleriniz doğrultusunda oluşturduk ben değil biz olmak için yola çıktık hep birlikte el ele vererek Akkuş’umuzu kalkındıracağız” diye konuştu.
23.03.2014
Salman Çok Programlı Lise ve Salman İlk Ve Orta Okulunda son birkaç yıldır gözlemlediğim bir öğretmen sorunundan bahsetmek istiyorum.

Bilindiği üzere bahsettiğimiz bu okullar Salman ve çevre köylerini kapsamakta ve büyük bir kitleye hizmet vermektedir. Ülkemizde ve hatta bizim okullarımızdan mezun olup ta kendi branşı üzerine atanamayan veya atama bekleyen bir çok öğretmen arkadaşımız var.

Ancak ne acı bir durumdur ki köyümüzde okullarda eğitim ve öğretim hizmetini yürüten ve son zamanlarda sayılarında artış gördüğümüz öğretmen arkadaşlarımızdan birçoğu...
16.03.2014
Akkuş'un 1956 yılında ilk Maarif Müdürü Emekli Öğretmen Mevlüt DEMİR Hocamız vefat etmiştir. Cenazesi dün 13 Mart 2014 perşembe günü Akkuş'ta kaldırıldı. Merhuma Allahtan rahmet, Kederli ailesine ve sevenlerine sabır dileriz. Mekânı cennet olsun.
14.03.2014
Çalışmalar kapsamında Seferli Beldesi’nde esnaf ve vatandaşlarla buluşan başkan adayı Demirci sıcak ilgiden dolayı Seferli halkına teşekkür etti.

Seferli’nin Akkuş’un önemli bir beldesi olduğunu söyleyen Başkan Adayı Demirci, “buradaki sorunların ne olduğunu biliyoruz 31 Mart’tan sonra özellikle yol sorununu hızla çözeceğiz yol sorunun yanında kanalizasyon ve su sıkıntısının giderilmesi için var gücümüzle çalışacağız, Seferli Beldesi’ni adeta yeniden imar edeceğiz” diye konuştu.

Seferli’yi doğa turizmine kazandırmak için ellerinden geleni yapacaklarını dile getiren Ak Parti Akkuş Belediye Başkan Adayı İsa Demirci, burada çocuklarımızı ve hanım kardeşlerimizi de unutmadık çocuklarımız için çocuk oyun alanları ile hanım kardeşlerimizin elişlerini geliştirecekleri ve pazarlayacakları alanlar oluşturacağız diye konuştu...

12.03.2014
Çalışmalar kapsamında salman beldesinde esnafları tek tek ziyaret eden İsa Demirci, esnafların sorunlarını dinleyerek 30 Mart’tan sonra salmanda değişimi göreceksiniz diye konuştu. Esnaflar Demirciye ziyaretinden dolayı teşekkür ederek gönüllerinin Demirci’den yana olduklarını söylediler.
09.03.2014
Salman Kasabamızda 2 yıl önce elektrik faturası dönemine son veren buluşuyla haberine yer verdiğimiz Halil AYYILDIZOĞLU bugün 08.03.2014 cumartesi günü vefat ederek aramızdan ayrıldı. Cenazesi yarın 09.03.2014 pazar günü taşoluk mahallesi kabristanlığında defnedilecektir. Mümtaz insan olan Halil AYYILDIZOĞLU’nun başta aile fertleri olmak üzere yakınlarına çevre dostlarına baş sağlığı ve metanet dileriz. Merhum Halil AYYILDIZOĞLU’na Allah’tan rahmet mekânını cennet ruhunu şad eylemesini dualarla tazarruu ederiz...
08.03.2014
AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz Salman Kasabasını Ziyaret Etti.

Akpınar'da gerçekleştirdiği esnaf ziyaretinin ardından Salman Beldesi'ne geçen Yılmaz'ı belde girişinde yüzlerce vatandaş karşılayarak adeta bağrına bastı. Hınca hınç dolan belde meydanında vatandaşlara seslenen Yılmaz, " Salman'da bize gösterdiğiniz bu yakın ilgi gücümüze güç kattı. Sizler bugün verdiğiniz destekle, bize olan güveninizi gösterdiniz. Hepinizden Allah razı olsun. Hep birlikte birlik ve beraberlik içerisinde Salman beldemizin kaderini değiştireceğiz. Sizler partimizin kuruluş aşamasından bu yana bizlerle oldunuz. Bizim size bundan sonra söyleyeceğimiz tek şey teşekkür ve hizmet etmek olur. Büyükşehirle birlikte tüm beldelerdeki araçlar yine yerinde kalacak. Personeller yerinde kalacak. Tüm beldelere takviye araçlar gönderilerek, hizmetlerinizin tek elden hızlı bir şekilde yapılması sağlanacak" diye konuştu. Yılmaz'ın konuşmasının sık sık alkışlarla kesilmesi ise dikkat çekti.
09.02.2014
... 10 ...