• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/profile.php?id=100024145482641
 • https://www.twitter.com/@KasabasiSalman
 • https://www.instagram.com/salmankasabasi.orgg
  • Ordu İli Akkuş İlçesi Salman Kasabası
  • Salman Kasabasının En Kapsamlı Fotoğraflarla Tanıtım Web Sitesi
  • Ordu İli Akkuş İlçesi Salman Kasabası
  • Salman Kasabasının En Kapsamlı Fotoğraflarla Tanıtım Web Sitesi
  • Ordu İli Akkuş İlçesi Salman Kasabası
  • Salman Kasabasının En Kapsamlı Fotoğraflarla Tanıtım Web Sitesi
  • Ordu İli Akkuş İlçesi Salman Kasabası
  • Salman Kasabasının En Kapsamlı Fotoğraflarla Tanıtım Web Sitesi
  • Ordu İli Akkuş İlçesi Salman Kasabası
  • Salman Kasabasının En Kapsamlı Fotoğraflarla Tanıtım Web Sitesi
Örnek Resim
Salman Kasabasının Doğa Resimlerinin Daha Fazlası İçin Tıklayabilirsiniz
Salman Kasabası
Facebook Hesabından Daha Yüksek Çözünürlükteki Resimlere Bakmak İçin Arkadaş Olabilirsiniz
www.salmankasabasi.org
Web Site Faaliyetlerinden İlk Haberdar Olmak İçin Facebook Grubuna Katılabilirsiniz
Üyelik Girişi
Videolar
Site Haritası
Takvim
Dost Siteler


Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.098532.2271
Euro34.815134.9546
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam36
Toplam Ziyaret296355

Anasayfa

 
 
 
 • 1
 •  


 

  

Ersin KEMENT'en Şiirler Özlü Sözler Rubailer


Rubailer 1                                                           Özlü Sözler

Rubailer 2                                                       Manidar Sözler

Rubailer 3                                                                   Şiirler

Akkuş ilçesi Salman İlk ve Ortaokulu’na Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak atanıp ilk görev yeri olarak bu yıl öğretmenlik mesleğine başlayan Görkem Şahin (23), evinde ölü bulundu.

Edinilen bilgiye göre, Salman İlk ve Ortaokulu’na Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapan Görkem Şahin, Salman Mahallesi’nde 4 katlı binanın 1. katında tek başına yaşıyordu.

Sabah Akkuş’ta düzenlenecek seminer için buluşmak üzere arkadaşlarının yanından ayrılarak eve giden genç öğretmenin, seminere gitmek için sabah araca gelmemesi üzerine telefonla arandı. Telefona cevap vermemesi...
16.11.2014
Diyarbakır'da yüzü maskeli kişilerce şehit edilen Hava Astsubay Üstçavuş Nejdet Aydoğdu son yolculuğuna uğurlandı.
16.11.2014
11.03.1995 Tarihinde SAMSUN’UN İLKADIM İlçesi Çarşamba mahallesinde doğdum Kısa bir süre orada ikamet ettikten sonra memleketim olan ORDU AKKUŞ Ambargürgen köyüne gittim.8 Ay gibi kısa bir süre orada ikamet ettikten sonra Samsun’un Çarşamba ilçesine taşındık ve yine aynı yerde hayatımı sürdürmekteyim. Benim Ruhumda ve kişiliğimde olan memleket sevgisi mutmaindir. Köyümü seviyorum çevre köyleri de merak edip araştırıyorum benim amacım eski kültür ve insanlar arası Etkin iletişimi hatırlatmak ve bir nebzede olsan o duyguyu kalpten hissetmek istiyorum. Benim Salman Kasabası sitesinin daha iyi ve daha geniş kitlelere hitap eden bir site olmasını
01.11.2014
Samsun’un Ayvacık İleçesi Çamalan Mahallesi’nde çalışan inşaat işçilerini taşıyan minibüs sis nedeniyle yaklaşık 35 metrelik uçurumdan aşağıya yuvarlandı.

Edinilen bilgilere göre; Saat: 20.30 sıralarında Ayvacık ilçesi Çamalan Mahallesi’nde meydana geldi.Çamalan Mahallesi’nde camii inşaatında çalışan işçiler Çarşamba ilçesi’ne dönerken Çamalan Hasan Uğurlu Barajı arasında arası sis nedeniyle yaklaşık 35 metrelik uçurumdan aşağıya yuvarlandı...
19.10.2014
Salman kasabamızdan Rıza hocanın abisi Ali çavuşun oğlu Mehmet Ali AYOĞLU kalp krizi sonucu bugün vefat etmiştir. Yarın 12.10.2014 Pazar günü merkez mahallesinden ebedi sonsuzluğa uğurlanacaktır. Sevabına nail olmak isteyenlere duyurulur, aile ve akrabalarına başsağlığı eder merhum Mehmet Ali AYOĞLU’na Allah’tan rahmet dileriz.
11.10.2014
Ordu’nun Akkuş ilçesi Akpınar Mahallesi'nde bir iş yerine giren hırsızlar, nakit para, sigara ve gıda maddesi çalarak kayıplara karıştı.

Olay, dün gece Akkuş ilçesine bağlı Akpınar Mahallesi'nde meydana geldi. Erdal C.’ye ait markete gece geç saatlerde kepenk kilitlerini keserek giren hırsız veya hırsızlar, içinde yaklaşık 20 bin TL nakit para bulunan çelik kasayı ve yaklaşık 30 bin TL değerinde sigara ile bir miktar gıda maddesini alarak kayıplara karıştılar...
22.09.2014
Salman Kasabası İ.Ö.O Yetersizliğinden Yapılan Okulun İnşaatına Devam Ediliyor
21.09.2014
Amasya’dan Karadeniz Bölgesini Besleyecek Olan Elektrik Direkleri Tamamlandı.
16.09.2014
Tüm Ekibimizle Sahadayız. Ekip 1 Seferli Mahallemizin Göğmele Mevkiinde, Ekip 2 Haliluşağı Mahallemizde, Ekip 3 Tuzak Mahallemizde, Ekip 4 Salman Mahallemizde, Ekip 5 Ambargürgen Mahallemizin Ayribacak Caddesinde, Ekip 5 Kepekli Dersinde Su İşinde. Sizlere Hizmet Sözümüz, Var Bunun İçin Gece Gündüz Çalışacağız. Ulaşılamayan Yer Kalmayacak. Biraz Zaman ve Sabır İstiyoruz.
03.09.2014
Bir eşi olmalı insanın

Rüzgâr onun kokusunu getirmeli

Yağmur onun sesini

Akşam onu görecek diye pır pır etmeli yüreği

Ayakları birbirine dolaşmalı heyecandan, eve dönerken

Cennetten köşe almışçasına

Sevdiği, sakındığı bakmaya kıyamadığı…

Her bir hücresinde aşkın fışkırdığı

Çölde okyanusu yaşadığı bir eşi olmalı insanın !

Düğünümüzde sizleri de görmek dileğiyle…
20.08.2014
Kasabamızda ne yazık ki yaz mevsiminde artık benimser gibi her yıl su sorunu devam etmektedir. Bu yıl köylerdeki su kaynakları pınarları bile yarı yarıya düşüş gözlemlenerek bazı yerlerde tamamen yok olma noktasına geldi. Yetkililerin bu durumla ilgili kısa sürede çözüm arayışının içerisinde olmasını sitemiz aracılığıyla arz ederiz.

Salman kasabamıza ait olan su deposundan görüntüler...
16.08.2014
Mahallelerimizi Birbirine Bağlıyoruz. Görevde Olduğumuz 4 Ayda Farklı Mahallelerimizde 12 Menfezi Bitirip Vatandaşlarımızın Hizmetine Kazandırdık, 4 Menfezin İse İnşaat Çalışmaları Aralıksız Devem Ediyor. Kargı ve Gürgenliyatak Mahallelerimizi Birbirine Bağlayan 3 Ayaklı, 40 Metre Uzunluğunda ve 11 Metre Yüksekliğindeki Köprünün İnşaatı Devam Ediyor. Ulaşılamayan Yer Kalmayacak. Birlikte Başaracağız.
16.08.2014
Ambargürgen köyyeri caddesi 65 yıldır gelmeyen hizmetin Akkuş Belediyesi tarafından 3 ayda gelmesinin şaşkınlığı ve mutluluğu içindeler mahallede 30 hane var resmini çektiğimiz insanların dedeleri bile mahalleye bir kez araba ile gitmemişler mahalle halkı başta Belediye Başkanımız Sayın İsa Demirci ve ekibine sonsuz teşekkür ettiler. Ambargürgende çalışırken ekip birde Dağ yolunda Aptallı caddesinde yol çalışmasını bitirip köse uşağı caddesinde yol çalışması yapmaktadır.
16.08.2014
Akkuş İlçesinin Nüfusunun Yaz Döneminde Tavan Yaptığı Bu Aylarda; Keşke Yolların Bakımı Yapılsa Fena Mı Olurdu?

Gurbetçilerin Akkuş'a Gelmesi Beklenirken, Yetkili-Sorumlu ve Görevli Kişilerinde Hazırlıklarını Bu Doğrultuda Yapsalar Daha İyi Olmaz mıydı?
05.08.2014
Doktor Zihni Torunu Sünnetçi Ali KEMENT’in Kızı Pazar akşamı kalp krizi geçirerek vefat etti.

Emine halamın genç yaşta vefat etmesi beni derinden üzmüştür. İstanbul’da ikamet eden halamın naaşı 5 Ağustos 2014 Salı bugün sonsuzluğa uğurlandı. Başta aile fertleri olmak üzere Erdoğan enişteme ve yakınlarına baş sağlığı ve metanet dilerim. Merhum Emine halama Allah’tan rahmet mekânını cennet ruhunu şad eylemesini dualarla tazarruu ederim.
05.08.2014
 8  ...